Kontakt

Jeśli znacie już szczegóły przyjęcia (termin, miejsce, ilość osób), macie już wymarzony styl i rodzaj dekoracji, wybrane ulubione kwiaty, wizję całości, lub wręcz przeciwnie - nie macie pojęcia ani inspiracji jak mają wyglądać dekoracje, zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www, lub Facebook albo Instagram.

Omówienie szczegółów

Po otrzymaniu z Waszej strony kontaktu zawsze proponuję rozmowę telefoniczną, bo to podczas takiej rozmowy dowiaduję się najwięcej szczegółów o Was i Waszym wymarzonym przyjęciu. Omawiamy dokładnie wszystkie elementy i Wasz budżet. Wstępnie określam, czy w danej kwiecie możemy przygotować dekorację, ewentualnie proponuję alternatywny.

Wycena i umowa

W ciągu kilku dni po naszej rozmowie, przygotowuję spersonalizowaną wycenę, wyliczaną każdorazowo pod konkretne przyjęcie. Zawsze uwzględniam Wasz budżet i ofertę dostosowuję pod niego, a także pod Wasze konkretne oczekiwania.
Jeśli macie pytania, czy sugestie, zawsze chętnie je omawiam, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.
W momencie akceptacji oferty i wyceny, podpisujemy umowę (wcześniej wysyłam wzór do zapoznania się).

Działamy!

Kwiaty zawsze kupuję na dwa dni przed przyjęciem, żebym miała pewność, że są najświeższe. Kompozycje przygotowuję dla Was w mojej pracowni, więc na miejsce, w dniu przyjęcia, przywożę już dekoracje w dużej mierze gotowe.
Demontaż również jest po mojej stronie - zazwyczaj na drugi-trzeci dzień po przyjęciu (do ustalenia z salą).