O mnie

Mam na imię Dorota – jestem założycielką i właścicielką Bohho.

Moja przygoda z florystyką była dość niespodziewana, bo szukając jakiegoś pomysłu na siebie, tkwiąc w pracy, która nie dawała żadnych szans na rozwój, trafiłam na fajne szkolenie z dekoracji ślubnych i pomyślałam „czemu nie?”. Wpadłam już na pierwszych zajęciach, jak przysłowiowa śliwka w kompot. To była miłość od pierwszego wejrzenia i codziennie nie mogłam się doczekać, aż pójdę na kolejne zajęcia.
Już rok po tym kursie zrezygnowałam z pracy, otworzyłam pierwszą malutką pracownię i zaczęłam samodzielnie dekorować śluby. Z powodzeniem 🙂 100% zadowolonych Par dodało mi skrzydeł do dalszego działania 🙂

I tak, chcąc się dalej rozwijać, w listopadzie 2022, we Wrocławiu, powstała moja kwiaciarnia Bohho, a wraz z nią sklep internetowy. Poza świeżymi kwiatami, głównym punktem asortymentu, który u mnie znajdziecie są suszone rośliny – materiał, z którym długo się nie lubiłam, ale jak przełamaliśmy pierwsze lody, to zupełnie się nim zauroczyłam.

Jeśli więc szukacie osoby, która przygotuje dla Was dekoracje okolicznościowe, albo chcecie komuś sprawić prezent w postaci pięknego bukietu, lub po prostu macie pomysł na dekorację swojego domu, ale nie wiecie czego Wam potrzeba do jego zrealizowania, to zapraszam do kontaktu.
Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania i przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę 🙂